Okrągły dekolt – jaki naszyjnik?

Okrągły dekolt – jaki naszyjnik?

29 czerwca 2022 Wyłączono przez KonstancjaMichalska

Chociaż biżuteria powinna stanowić uzupełnienie naszych stylizacji, źle dobrana może dać zupełnie odwrotny efekt. Dlatego wybierając poszczególne dodatki, powinniśmy zwrócić uwagę nie tylko na kolorystykę, czy motyw wybranych ubrań, ale także ich krój. Szczególnie ważny jest dekolt, który powinien tworzyć z naszyjnikiem spójną całość. Doskonałym uzupełnieniem najpopularniejszego, okrągłego dekoltu będą krótkie celebrytki. Powinny one zataczać krąg, zakończony tuż nad linią kołnierzyka. Kolejną, kontrastową opcją są długie, zwisające naszyjniki. Ich zadaniem będzie optyczne wydłużenie wyeksponowanej szyi. Na specjalne okazje warto założyć przylegającą kolię, która cudownie wypełni klasyczne wycięcie. 

Najpopularniejsze naszyjniki 2022

Obowiązujący sezon to prawdziwy ukłon w stronę lat 2000. Do łask powróciły nieco kiczowate, a zarazem bardzo efektowne elementy biżuterii. Wśród trendów ponownie zawitały łańcuchy. Panuje całkowita dowolność w kwestii ich długości i grubości. Zarówno te pokaźnych rozmiarów typu chunky, jak i subtelne chokery wpiszą się w obowiązującą modę. Wybierając naszyjnik nie bój się sięgnąć także po modele z kamieniami szlachetnymi. Awangardowe klejnoty święcą triumfy w ostatnim czasie, zatem okażą się strzałem w dziesiątkę. Modne są także naszyjniki z plastikowych koralików. Dokładnie tak, nie jest to żadna literówka! Kiczowate paciorki to coś, co absolutnie króluje w tym sezonie. 

Modny pierścionek zaręczynowy

Jeśli chcesz, aby wybrany przez ciebie pierścionek zaręczynowy wpisał się w obowiązujące trendy, postaw na prawdziwe szaleństwo. Rozmiar XXL oraz krzykliwe barwy to prawdziwy must have tego sezonu. Zdecyduj się na duży pierścionek z nietuzinkowym kamieniem szlachetnym, aby zaskoczyć swoją ukochaną znajomością mody. Pamiętaj jednak, że ten ryzykowny wybór sprawdzi się jedynie u kobiet, które nie boją się eksperymentować z własnym stylem. Jeśli twoja druga połówka nie przywiązuje dużej uwagi do zmieniających się trendów, lepiej postaw na tradycyjny model pierścionka. Awangardowe modele to propozycje tylko dla odważnych.