Zaręczyny w wakacje

Zaręczyny w wakacje

6 czerwca 2022 Wyłączono przez KonstancjaMichalska

Zaręczyny to magiczny moment w związku każdej pary. Świadczą one o prawdziwości uczucia łączącego dwoje ludzi i o szczerości ich intencji. Wiele dziewczyn już w młodości wyobraża sobie tę chwilę. Poznając odpowiedniego mężczyznę, trwając z nim w relacji, snują fantazje na temat perfekcyjnych okoliczność do oświadczyn. Często odbywają się one w wakacje. Jest to bowiem czas sielanki, odcięcia się od problemów, w którym możemy skupić się na tej jednej osobie. Nie sposób doszukać się innego, choć w połowie tak samo idealnego okresu na zadanie tego najważniejszego pytania. Wymarzona podróż, magiczna atmosfera, niezapomniana panorama odwiedzanego miejsca na Ziemi, rozbudza uczucia drzemiące w sercu zakochanych, które od dawna biją we wspólnym rytmie. Przypieczętowanie tych szczególnych chwil, poprzez uklęknięcie z pierścionkiem zaręczynowym w ręku, wzruszy nawet najtwardszą kobietę. 

Z czego powinien składać się pierścionek zaręczynowy?

Producenci wyrobów jubilerskich rozpieszczają przyszłe narzeczone ogromnym wyborem pierścionków, jednocześnie wprawiając ich partnerów w wiele dylematów. Aby wybrać biżuterię, która zachwyci wybraną osobę należy pamiętać o kilku prostych zasadach. Według tradycji pierścionek zaręczynowy powinien posiadać kamień szlachetny. Najpopularniejszym z nich jest oczywiście diament, nie zawsze okazuje się on być jednak najlepszym wyborem. Różnorodne barwy, a także piękne symboliki innych klejnotów pozwolą odnaleźć każdemu mężczyźnie kamień stworzony dla pani jego serca. Otaczający go kruszec powinien być łatwiejszym wyborem. Najbardziej pożądane w ostatnim czasie jest złoto. Zakup tego kosztownego materiału jest słuszną decyzją, ponieważ znakomita trwałość zapewni pierścionkowi długą żywotność. Wielobarwność metalu pozwala na dopasowanie go do preferencji przyszłej małżonki. 

Jak utrzymać zakup pierścionka w tajemnicy?

Idealne zaręczyny powinny być zaskoczeniem dla ukochanej. Z tego względu wielu panów dokłada wszelkich starań, by przygotowywać się do nich bez wzbudzenia podejrzeń. Pomocną dłoń w tym aspekcie, oferowaną przez niektóre sklepy jubilerskie jest dyskretna wysyłka. Polega ona na wysłaniu pierścionka w nieoznakowanym pudełku. Dzięki temu, mężczyźni nie ryzykują spotkania swojej wybranki u jubilera, a moment odebrania paczki nie wiąże się z ogromnym stresem.